Elmar Yazılım Dan. Bas. Yay. Eğit. Hiz. San.ve Tic. Ltd. Şti. firması yazılım sektörüne 2006 yılında başlamış olup 12 yıla yakın zaman içinde binlerce müşteri ve onlarca hazır program ve yüzlerce özel progarmlar ile sektöre hizmet vermektedir.

             Elmar Yazılım olarak uzun yıllardır yazılım sektöründe sürekli yenilenerek büyüyen yapımızla, sizlere özel çözümlerimizle ve kalitelimizle hizmetinizdeyiz.

             Ürettiğimiz yazılımlar tamamen Elmar Yazılım  ar-ge ve inovasyon ürünleridir.  Küçük ve orta ölçekli bütün işletmeler için yazılımlar geliştiren ve piyasa nabzını sürekli kontrol eden firmamız, müşterilerin hızlı, pratik, düşük maliyetli, kontrolü elinde tutan, ticari programlar, market otomasyon sistemleri, adisyon sistemleri, üretim sitemleri, sıcak satış sistemleri, barkod sistemleri, kartlı sistemler, hastane sistemleri, yurt sistemleri, otel sistemleri, akıllı bahçe sulama sistemleri, beton santralleri nem ölçerleri, yem fabrikaları ne ve sıcaklık ölçer sistemleri, sera nem ölçer sitemleri, Özel kurumsal web siteleri, e ticaret yazılımları, online satış sistemleri, network çözümleri gibi alanlarda ürün üretmekte ve hizmet vermekteyiz.

 

             %100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak ürünlerimiz sürekli güncel tutulmaktadır. Ürünlerimizde firmanıza özel eklemelerde yapılarak, tam anlamıyla isteklerinize size uygun çözümler sunulmaktadır.

 

             Yeni nesil yazılım sistemleri ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli yenilenen alt yapısı ve elemanları ile "Size Özel Çözümler" sunarak firmanızın teknolojiyi verimli bir şekilde kullanarak büyümesini sağlıyoruz.

             Elmar Yazılım  firmaların ve kurumların ihtiyacı olan Android uygulama geliştirmekte, Windows masa üstü ve mobile uygulama geliştirmek, web ve masa üstü uygulamalar geliştirmektedir. Rfid sistemeler  ile sektöre destek olmaktadır.

     Sizlere çözüm üretmekten ve sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız…
ANASAYFA   KURUMSAL   ÜRÜNLERİMİZ   KALİTEMİZ   PREFABRİK   REFERANSLAR   GALERİ   SİPARİŞ   İLETİŞİM
> İletişim


Elmar Yazılım Danışmanlık Basım Yayım Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

ELAZIĞ

Ar-Ge İnovasyon Geliştirme - Üretim ve Yazılım Merkezi 

Gazi Cad. No: 53 Kat: 2 Daire: 4  Öğretmenler Evi Yanı

MERKEZ- ELAZIĞ

İSTANBUL
 

Kazım Karabekir M. Hoca A.Yesevi Cad. N:117/B BAĞCILAR / İSTANBUL

 

 


Tel: +90 424 238 98 93

Gsm: +90 541 238 98 93
Gsm: +90 533 395 40 50

 


 

 

Tel :0(212) 452 97 67

 

Tel :0(212) 657 63 93

 

 

BAYİ OLMAK İSTİYORUM ile ilgili görsel sonucu

 

Bayimiz olup beraber kazanmak ister misiniz?

0533 395 40 50Ad ve Soyad:
Telefon:
Mail:
Mesaj:
 


Anasayfa
Kurumsal
Ürünlerimiz
Referanslar
Galeri
Sipariş
İletişim
Malatya Organize Sanayi Bölgesi Malatya
GSM: 0532 164 96 00 ||
Copyright© 2012 Tibet Beton ve Kilitli Parket İmalatı, Büz, Bordür Taşları Parsel Baca Elemanları, C Beton Boru Elemaları, Muayene Baca Elemanları Ptt Beton Mamülleri
Her Hakkı Saklıdır.
Elmar Yazılım